Kaunas CITY...
Kaunas city skaidres
...naujas modernus viešbutis...
Kaunas city skaidres
...pačioje miesto širdyje...
Kaunas city skaidres
...pagrindinėje miesto alėjoje...
Kaunas city skaidres
...jaukūs ir erdvūs kambariai...
Kaunas city skaidres
...ieškantiems ramaus poilsio patogiausioje vietoje...
Kaunas city skaidres
...už prieinamą kainą...
Kaunas city skaidres
...Jūsų patogumui kavinė-baras...
Kaunas city skaidres
...ir prekybos centras viešbutyje

Kambariai ir kainos

Viešbutis "KAUNAS CITY" siūlo 44 erdvius kambarius, išsidėsčiusius trijuose viešbučio aukštuose. Jūsų patogumui vienviečiai, dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai kambariai, kuriuose pailsėti galės tiek vienas atvykęs asmuo, tiek šeima ar draugų kompanija. Visi kambariai turi kondicionavimo sistemą, bevielį interneto ryšį, TV, darbo stalą, dušą, WC, higienos reikmenis. Viešbutyje gerai jausis ir specialių poreikių turintieji asmenys, žmonės su negalia – atras sau puikiai pritaikytus kambarius bei infrastruktūrą. Rūkantieji – galės mėgautis kambarių su balkonais privalumais. 

 

 

Atvykote vienas darbo ar verslo reikalais į Kauno miestą? "KAUNAS CITY" – Jūsų pasirinkimas. Visi vienviečiai kambariai suprojektuoti į pagrindinę gatvę – Laisvės alėją. Darbo reikalais spartus bevielis interneto ryšys, poilsio minutę – žvilgsnis į gyvybe pulsuojančią Laisvės alėją. Aukščiausius garso izoliacijos kokybės standartus atitinkančios sienos ir langai, leis Jums ramiai ilsėtis ir pasiruošti sėkmingai sekančiai dienai.

 

 

Jūsų patogumui viešbutis siūlo dviviečius kambarius, skirtus poilsiui viešnagės metu. Itin erdvūs, naujais baldais apstatyti kambariai puikiai tiks dviems asmenims, atvykusiems ieškoti ramaus poilsio bei įsimintinų akimirkų. Po ramaus poilsio, siūlome papusryčiauti prie švediško stalo ir pasistiprinti prieš dieną.

 

 

 

Nieko nėra geriau kaip su šeima ar šaunia draugų kompanija pasisvečiuoti kitoje šalyje ir aplankyti miesto įžymybes. Viešbučio "KAUNAS CITY" triviečiai ir keturviečiai kambariai - puikus pasirinkimas. Jaukūs ir erdvūs numeriai leis Jums patogiai įsikurti ir mėgautis Kauno miesto išskirtine aplinka. Poilsis Jūsų - visa kita mūsų !

 

 

         Kainoraštis

Kambarių skaičius Kambario tipas Kaina, EUR*
5 Vienvietis (1 asmeniui) 40
19 Dvivietis (2 asmenims) 49
10 Dvivietis su balkonu (2 asmenims)  54 
8 Trivietis (3 asmenims) 60
2 Keturvietis (4 asmenims) 72

*Į kambario kainą neįskaičiuota pusryčių kaina (3,50 EUR asmeniui) ir miesto rinkliavos mokestis (0,50 EUR asmeniui už parą).

Lentelėje pateiktos standartinės kambarių kainos, tačiau jeigu norite sužinoti konkrečios dienos pasirinkto kambario kainą, maloniai prašome spausti  REZERVACIJA.