Vieta

KAUNAS CITY HOTEL ★ ★ ★

„Kaunas City“ įsikūręs Kauno miesto širdyje, ilgiausioje pėščiųjų gatvėje Rytų Europoje – Laisvės alėjoje. Pasivaikščiojimas po žymiausią miesto vietovę, suteiks Jums progą pažinti vietinių gyventojų šurmulį ir tarpukario modernizmo architektūros bruožus. Iš viešbučio per 10-15 minučių pėščiomis galėsite lengvai pasiekti miesto senamiestį, aplankyti muziejus, meno galerijas ir nukeliauti į pagrindinius miesto traukos objektus – Nemuno saloje esančią didžiausią Baltijos šalyse „Žalgirio“ areną ir didingąją Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią (Soborą).

Restoranų, kavinių bei barų pasirinkimas Laisvės alėjoje patenkins kiekvieno poreikius – nuo alaus mėgėjo iki išrankiausio gurmano, o šalia viešbučio esantis prekybos centras IKI – atlieps kitus Jūsų maisto ir kasdieninius poreikius. Apsistoję mūsų viešbutyje taip pat turėsite galimybę naudotis 20 procentų nuolaida viešbučio apačioje esančioje kavinėje „Presto“.

Apie Kauną

KAUNAS CITY HOTEL ★ ★ ★

Kaunas – antras pagal dydį Lietuvos miestas, reikšmingiausių istorijos įvykių, kultūros ir tradicijų židinys.  Augantis miesto potencialas nenustoja stebinti atgimstančiomis ir moderniomis erdvėmis, pritaikytoms vietiniams gyventojams ir turistams iš užsienio. Laikinoji sostinė atvira visiems ieškantiems poilsio, pramogų ar tarpukario laikmečio pėdsakų, todėl kiekvienas čia turės progą pasinerti į miesto dvasią ir mėgautis poilsiu ten, kur verda aktyviausias miestiečių gyvenimas.

Šalia mūsų viešbučio

KAUNAS CITY HOTEL ★ ★ ★

Presto Bar

PRESTO BAR

1 Laisves aleja

LAISVĖS ALĖJA

2 Old Town

SENAMIESTIS

Iki shop

IKI PARDUOTUVĖ